Velikonoční event – Amulety moci

Napsal user, dne 17.04.2014, 10:19, kategorie Eventy
Konání: čtvrtek 17. dubna 2014 12:00 – neděle 27. dubna 2014 23:59 NPC pro výměnu itemů budou spawnuty do středy 30. dubna 2014 23:59

Na vývěsních deskách, na sloupech, ale i na stromech, kostelech a budovách vidíte důležitou výzvu:

“Vážení dobrodruhové Adenského a Elmorského panství,

jsou tomu již řady let, co Slonovinové věži vládl zřejmě nejsilnější a nejmocnější mág všech dob – Beleth. Beleth byl posedlý magií Obrů, neboť toužil moc pradávné magie využít pro své plány k ovládnutí světa. Svoji přebytečnou temnou magickou moc ukrýval Beleth “na horší časy” do tísiců silných amuletů – Amultů moci.

cat_1

Kromě náročného studia se věnoval i shánění a schraňování magických předmětů, kouzelných svitků a léčivých nápojů. A věřte, že jich za ta léta nahromadil víc, než leckterý z mocných draků za celý život! Jak jistě víte, Belethovi plány začaly postupem času ohrožovat samotnou podstatu světa, a proto proti němu ostatní mágové Slonovinové věže sdružení v Alianci povstali. Následovala léta krutých magických válek, která skončila úplným vítězstvím Aliance a vyhnáním Beletha na vzdálený ostrov Hellbound.

Zatímco se mocní bili o vládu, statisíce Belethových silných amuletů se ztratilo. Aliance mágů se domnívá, že Amulety moci obsahují dohromady tolik zla, že by mohly být rozhodující pro Belethův návrat z vyhnanství. Dlouho proto pátrali po tom, kam se amulety poděly. Ovšem bez úspěchu. Až poslední dobou, zdá se, se začaly amulety objevovat u různých monster, která ve světě po magických válkách zůstala.

“Domníváme se, že Belethovi věrní rozdali všem stvůrám tohoto světa Amulety moci a plánují návrat svého pána,” stojí ve včerejší žádosti mágů Slonovinové věže adresované všem vládcům. “Pro dobro všeho živého pomozte Amulety vrátit pod kontrolu. Do všech velkých měst i do všech vesnic posíláme své služebníky. Abyste je poznali, vzali na sebe podobu koček a kocourů. I nadále však mluví lidskou řečí. Dáváme jim s sebou množství věcí z Belethova pokladu. Získání Amuletů moci má pro nás prioritu,” pokračuje dopis.

Vyzýváme proto dobrodruhy všech ras, povolání a přesvědčení – připojte se k lovu monster a hledání odcizených Amuletů moci. Nevíme, které odměny si pro vás služebníci mágů připravili, však pamatujte, že vše děláte hlavně pro záchranu našeho světa!

Vyzýváme vás, abyste své hrdinství v příštích dnech dokázali!

Vládci Adenu a Elmoru”

——-

Po celém světě začnou v pravé poledne 17. dubna 2014 padat z monster medaile. Některé si zachovaly původní lesk etc_event_glitter_medal_i00 jiné už jsou značně ošuntělé.etc_event_medal_i00

Za zachovalé Amulety moci můžete při troše štěstí (minihra panna nebo orel) u kočky “Winnie the Cat” zvyšovat úroveň lovce monster z neškodného králíčka až po mocného vlka, kterého se bojí všechna mostra v okolí.

cat_3 Rabbit – 5 glittering medal Hyena – 10 glittering medal Fox – 20 glittering medal Wolf – 40 glittering medal

Výměnou za ošuntělé (obyčejné) Amulety moci vám kočička “Roy the Cat” v závislosti na vaší úrovni lovce umožní získat různé odměny.

Mágové také vyslali do světa proslulého vandráka Luie (Lui the Cat), který vám nabídne všechny věci, které si nese v batůžku a to bez ohledu na vaši úroveň lovce. Pozor ale, Lui je vydřiduch a hamtal v jedné osobě!!!

 

Vítejte na stránkách serveru Lineage II DKTech

Vyhledávání

 

Odkazy